Msze święte Kolędowe 11-16 stycznia

Program Mszy Świętych Kolędowych:

Poniedziałek 11.01. godz.18.00 w intencji mieszkańców ul. Bielawskiej.

Wtorek, środa 12-13.01. godz.18.00 w intencji mieszkańców ul.1000-lecia Państwa Polskiego, Słonecznej, Pocztowej, Ogrodowej.

Czwartek, 14.01 godz.18. w intencji mieszkańców ul. Mirkowskiej, Podgórskiej, Świerkowej.

Piątek, 15.01. godz.18.00 w intencji mieszkańców ul. Willowej, Królewskiej, Okrężnej, Krótkiej. .

Sobota 16.01. godz.18.00 w intencji mieszkańców ul. Świetlicowej, Południowej, Zielonej, Świeżej, Polnej.

Różaniec Fatimski we środę o godz.17.30.

Wizyty Duszpasterskie

• Łącząc się w radości z Narodzenia Pańskiego, ze względu na sytuację pandemiczną, duszpasterze pragną zrealizować „wizytę duszpasterską”   w zmienionej formie . Ten „kolędowy”   kontakt z Wiernymi będzie realizowany przez Msze Św. w intencji i z udziałem zaproszonych mieszkańców poszczególnych ulic parafii. Msze Św. odprawiane będą wg planu:
    7 stycznia (czwartek) g.18.00 w intencji mieszkańców ul. Piaseczyńska, Elektryczna, Górna, Niska, Przeskok, Kozia, Stawowa, Zaułek.
    8 stycznia (piątek) g.18.00 w intncji mieszkańców ul. Szkolnej, Skolimowskiej, Wierzbowej i Nadwodnej.
    9 stycznia (sobota) g.18.00 w intencji mieszkańców ul. Fabryczna, Nadbrzeżna, Krzywa, Garbarska, Zgoda (bez bloku nr 7).

Plan następnych dni – wkrótce.

Jak wiadomo, „wizyta duszpasterska”  często jest też okazją do materialnego wsparcia utrzymania parafii i kościoła . Z powodu-trwającej od wielu miesięcy- drastycznie zmniejszonej liczby uczestników liturgii w kościele, problem utrzymania kościola jest poważny. Fundusze „kolędowe” pozwalały na remonty i inwestycje (rozpoczęliśmy skuwanie zdegradowanego przez wilgoć tynku w podziemiach kościoła).

Mamy świadomość, że brak tradycyjnej  „wizyty kolędowej” postawi w jeszcze trudniejszej sytuacji sprawę utrzymania kościoła.

Tym, którzy zechcą wesprzeć ofiarą tę wspólną sprawę z  serca składamy  „Bóg  zapłać”.

Podajemy numer konta Parafii: