Ogłoszenia – MARZEC 2018 – początek Wielkiego Postu/Aktualizacja

1. Zakończyliśmy czas Wizyt Duszpasterskich u naszych Parafian. Spotkalismy sie z wielką życzliwością i zainteresowaniem sprawami Parafii. Dziekujemy za dar wspólnej modlitwy z Waszymi Rodzinami, za życzliwość, za ofiary.
Solidaryzujemy się z wszystkimi problemami naszych Parafian powierzając je Miłosiernemu Bogu.

2. 14 lutego 2018 – W Środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msze Św. w Popielec w godz. 9.00, 17.00 i 18.00. Tego dnia obowiazuje katolików post ścisły.

3. W Wielkim PoŚcie : w piątki Droga Krzyżowa o g.16.00 dla dorosłych i młodzieży, a o godz. 17.00 dla dzieci.

Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17.00.

4. W niedzielę 18 lutego 2018 o godz. 12.00 Msza Św. w intencji Wspólnoty Kościoła Domowego w naszej parafii- zapraszamy do tej wspólnoty nowe Rodziny.

5.Kolejna akcja Honorowego Krwiodawstwa w niedzielę 11 marca 2018 r. w godz. 9.00 do 13.30 w auli nowego domu parafialnego.

6. Rekolekcje Wielkopostne od 18 marca 2018 (niedziela) do 21 marca 2018 (środa) prowadzi ks.Zbigniew Dudek- Paulista.

7. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii będzia miala dodatkowe spotkania w małych grupach (wspólnie z mlodzieża z parafii św. Józefa w Mirkowie) w każdym tygodniu po 3 niedzieli miesiąca (a wiąc początek w tym tygodniu – po niedzieli 18 lutego). Obowiązuje podział na grupę męską i żenską- wybieramy jeden dogodny dla siebie dzień i godzinę spotkania wg poniższego schematu. Spotkania odbywają się w Domu Parafialnym przy kościele św. Józefa w Konstancinie -Mirków, ul.Walentynowicz (dawna Jaworskiego /1A) i są OBOWIĄZKOWE !

Małe grupy formacyjne dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania będą prowadzone raz w miesiącu w parafii św. Józefa ul. Walentynowicz (dawniej Jaworskiego) 1A według następującego porządku:

PONIEDZIAŁEK – godz. 19.00 (grupa męska)
WTOREK – godz. 19.00 (grupa męska)
CZWARTEK – godz. 16.30 (grupa żeńska)
CZWARTEK – godz. 19.00 (grupa żeńska)
PIĄTEK – godz. 18.30 (grupa żeńska)
PIĄTEK – godz. 19.00 (grupa męska)

Spotkania będą się odbywać zazwyczaj po III. NIEDZIELI MIESIĄCA, więc w lutym już w tym tygodniu (od 19 do 23 lutego).

Grupa na fb do której mogą dołączyć

Bierzmowanie Mirków 2k18