MSZE ŚWIĘTE – CZASY PANDEMII KORONAWIRUSA

AKTUALIZACJA: NA STRONIE PARAFII PROWADZONE BĘDĄ TRANSMISJE MSZY ŚWIĘTYCH ONLINE. Transmisje prowadzone będą w zakładce TRANSMISJE ONLINE. Msze Święte transmitowane są codziennie o godzinie 18.00.

W Niedzielę Palmową Msze o godz. 8.00, 10.00 , 12.00 WRAZ z transmisją. Zachęcamy do korzystania z dyspensy ks. Kardynała oraz do oglądania transmisji.

W związku z pandemią koronawirusa, wprowadzono dodatkowe ograniczenia dla ochrony zdrowia.

We Mszach Świętych i w uroczystościach religijnych uczestniczyć może oprócz kapłanów NADAL maksymalnie 5 osób.

Na stronie www.episkopat.pl można znaleźć aktualną listę nabożeństw transmitowanych przez radio, telewizję i internet.

W tym trudnym czasie niezbędne jest odpowiedzialne zachowanie. Powstrzymanie epidemii koronawirusa jest możliwe dzięki odpowiedzialnemu działaniu każdego z nas.

Należy unikać wszystkich niekoniecznych wyjść i ograniczać kontakty z osobami spoza ogniska domowego.

Należy także z uwagą zatroszczyć się o sąsiadów, a w szczególności o osoby starsze, które mogą potrzebować pomocy. Pomoc tę należy organizwać z uwzględnieniem wszystkich zaleceń bezpieczeństwa.

Należy sprawdzać aktualne informacje publikowane na stronach opracowywanych przez Ministerstwo Zdrowia.

Modlitwą obejmujemy osoby chore i lekarzy i wszystkie służby opiekujące się chorymi i walczące z pandemią.