WAŻNE: DYSPENSA OD UCZESTNICTWA W MSZY ŚWIĘTEJ

Przekazujemy decyzję Kardynała Kazimierza Nycza o dyspensie od uczestnictwa we Mszy Świętej Niedzielnej dla wszystkich osób starszych, chorych, dzieci i ich opiekunów, a także dla osób obawiających się o swoje zdrowie w związku z pandemią koronowirusa.

Zachęcamy do uczestnictwa w domu w transmisjach radiowo-telewizyjnych Mszy Świętych.

Obowiazuje też zakaz Mszy Świętych dla więcej niż 50 uczestników.

Przedstawiamy informacje dostępne w internecie o transmisjach.

INTERNET:

Na stronach www.jasnagora.pl / i www.episkopat.pl będą transmitowane codziennie Msze Św. odprawiane w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.

Na stronie www.msza-online.net można znaleźć informacje o Mszach i linki do nich przez cały dzień.

TELEWIZJA

Transmisję Mszy Świętej z Bazyliki Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach można oglądać co niedzielę w TVP1 o godz. 7:00.

W niedzielę Mszę Św. można obejrzeć o godz. 9:00 na kanale ZOOM TV. Liturgia transmitowana jest co tydzień z innego kościoła w Polsce.

TVP POLONIA transmituje Mszę Św. w każdą niedzielę o godzinie 13:00.

Telewizja TRWAM w każdą niedzielę transmituje od godz. 9:30 Mszę Świętą z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.

AKTUALNE INFORMACJE o najbliższych transmisjach Mszy można znaleźć na stronie: www.programtv.naziemna.info/program/audycja/Transmisja+Mszy+Świętej

RADIO

Transmisja Mszy Św. z Bazyliki Św. Krzyża w Warszawie ma miejsce w niedziele o godzinie 9.05 na antenie Jedynki Polskiego Radia.